Get Adobe Flash player

ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA 2023

Dnia 27 kwietnia w naszym liceum odbyła się uroczysta akademia upamiętniająca 232 rocznicę Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uroczystość otworzyła Pani Wicedyrektor Marzena Czerwonka. W uroczystej akademii wzięli udział uczniowie klasy 3 i 2b, nad całym wydarzeniem czuwał pan Jacek Moskwa. Młodzi artyści przybliżyli nam ten historyczny moment, jakim było uchwalenie Konstytucji.

 Narratorzy: Izabela Zaborowska, Natalia Borek

 Uczennice klasy 2b: Natalia Machel, Natalia Lisowska, Natalia Małek

Uczniowie klasy 3: Oliwia Mazan, Gabriela Kurek, Olga Giemza, Julia Pastuszka,Izabela Skrobisz, Wiktoria Starzyk, Bartosz Piątek.

 Chórek: Gabriela Sałapa, Katarzyna Łygan, Aniela Broda, Aleksandra Dłużewska.

 Na pianinie przygrywała: Gabriela Sałapa.

 Akademie przygotowywał: mgr Jacek Moskwa - historyk naszego liceum