Get Adobe Flash player

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w GM

19 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Tradycyjnie uczestniczyliśmy we mszy św. w kościele parafialnym, następnie udaliśmy się do szkoły gdzie odbył się uroczysty apel. Pani Dyrektor Marzena Czerwonka podsumowała osiągnięcia i pogratulowała wszystkim wyników w nauce, oraz życzyła udanych, spokojnych a przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Głos zabrał także wójt naszej gminy pan Mariusz Strąk.

Czytaj więcej...

Niech żyje B A L !!!

6 czerwca 2019 roku miało miejsce wyjątkowe wydarzenie w historii naszej placówki. Otóż pierwszy raz odbył się wspólny bal uczniów kończących ósmą klasę i gimnazjum. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 18.00. Do swoich podopiecznych zwrócił się Pan Dyrektor Czesław Sieczka, który wzruszył wszystkich swoim przemówieniem.

Czytaj więcej...

„Dzień bez papierosa” - 2019

Dzień 31-go maja obchodzony jest na świecie jako „Dzień bez papierosa”. Ideą przewodnią tego dnia jest  zwrócenie  uwagi dzieci, młodzieży i dorosłych  na szkodliwość palenia papierosów, a także przyczynienie się do ochrony obecnych i przyszłych pokoleń przed niszczącymi skutkami zdrowotnymi spowodowanymi paleniem tytoniu, konsekwencjami społecznymi, środowiskowymi i ekonomicznymi używania tytoniu i narażenia na dym tytoniowy.

Czytaj więcej...

Klasy III Gimnazjum na Mazurach

Dnia 27.05.2019 r. o godz. 6:00 wraz z wychowawcami klas gimnazjalnych wyruszyliśmy w ponad 400 kilometrową podróż na Mazury. Po długiej i męczącej jeździe dotarliśmy do pierwszego przystanku, jakim było Mrągowo. Dzięki przewodnikowi dowiadywaliśmy się jak wyglądało codzienne życie na Dzikim Zachodzie oraz braliśmy udział w ciekawych zabawach. W tym dniu zobaczyliśmy również Amfiteatr nad Jeziorem Czos i udaliśmy się do Źródełka Miłości. O godzinie 17.00 wreszcie dojechaliśmy do Spychowa, gdzie mieściło się nasze zakwaterowanie na najbliższe dni.

Czytaj więcej...

Wizyta na strzelnicy

Wielu uczniów  ZSO w Siennie  pragnie  swoją przyszłość związać z pracą w służbach mundurowych. Zarówno chłopcy jak i dziewczęta chcą zdobyć taką wiedzę i umiejętności , które pozwolą im dostać się na wymarzone kierunki  studiów,  ale również ułatwić sobie pobyt na tych uczelniach. Członkostwo w Organizacji Społeczno-Wychowawczej ZS „STRZELEC”  pomaga zdobyć szeroką wiedzę i umiejętności w tym zakresie. Jedną z takich umiejętności jest na pewno bezpieczne posługiwanie się bronią.

Czytaj więcej...

Podkategorie