Get Adobe Flash player

Nasi stypendyści

Stypendyści „Mazowieckiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych” w roku szkolnym 2016/2017.

Intensywny rok pracy naszych stypendystów właśnie dobiegł końca.  Efektem końcowym działań uczniów oraz nauczycieli opiekunów były piękne i ciekawe prezentacje językowe oraz wystawy ich prac w szkolnej galerii. Wszyscy uczniowie jako kierunek swojego rozwoju wybrali język angielski i realizowali następujące projekty:

  • ZUZANNA SIECZKA klasa 1a PG (nauczyciel-opiekun mgr Monika Cyran-Brodalka)- Szlakiem żółwia i dinozaura
  • JAKUB SAŁEK klasa 2a PG ( nauczyciel-opiekun mgr Dominika Kiszka) – Face to face with English grammar
  • OLGA KOŁSUT klasa 3a PG (nauczyciel-opiekun mgr Agnieszka Kozieł)- Jak przygotować się do pokazania naszej okolicy kolegom z zagranicy

Ale to nie koniec umysłowych zmagań. Obecni stypendyści oraz inni uczniowie naszego gimnazjum i liceum (na chwilę obecną 17 osób) już złożyli wnioski do III edycji programu i powalczą wraz z innymi uczniami z całego województwa mazowieckiego o swoje stypendia.

GRATULUJEMY DOTYCHCZASOWYCH SUKCESÓW I TRZYMAMY KCIUKI ZA DALSZE!!!