Get Adobe Flash player

Dzień Edukacji Narodowej 2022

14 października obchodzimy święto nauczycieli, wychowawców i wszystkich pracowników oświaty. W tym roku nasza szkoła obchodziła to święto 12 października.

Uroczystą akademię rozpoczął pan dyrektor Czesław Sieczka. Podczas swojego wystąpienia złożył najserdeczniejsze życzenia nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły. Za wyjątkowe zaangażowanie oraz oddanie pracy na rzecz uczniów i szkoły zostały nagrodzone Nagrodą Dyrektora pani dyrektor Marzena Czerwonka i pani dyrektor Ewa Kowalska. Pan dyrektor Czesław Sieczka docenił także trudną i odpowiedzialną pracę nauczycieli.  Z okazji dzisiejszego święta Nagrody Dyrektora otrzymali również nauczyciele.

 Serdeczne życzenia nauczycielom i pracownikom szkoły złożyli również przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Akademię dopełnił program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy VI, którzy wierszem i piosenką wyrazili wdzięczność za trud nauczycieli i pracowników szkoły włożony w wychowanie, za przekazaną wiedzę, cierpliwość, serce, uśmiech i zrozumienie, którego doświadczają na co dzień.