Get Adobe Flash player

„LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI” – REALIZACJA ZAKUPÓW CZ. 2

Zakupy zakończone! Mamy już całe wyposażenie w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”

Pozostałe 40% dofinansowania zostało przeznaczone w znacznej mierze na zakup mebli do pracowni: stołów, szafek, krzeseł, pojemników.

Doposażono stanowisko kuchenne w robota wielofunkcyjnego oraz wszystkie niezbędne akcesoria: garnki, patelnie, miski, sztućce i wiele innych przydatnych drobiazgów.

 Dla najmłodszych konstruktorów zakupiono klocki MORPHUN pozwalające budować wspaniałe, ruchome konstrukcje, które można wykorzystać do wspólnej zabawy. Znakomicie rozwijają wyobraźnię przestrzenną i kreatywność.

Zapewne wielką popularnością na zajęciach będą cieszyć się długopisy 3D, które są świetnym uzupełnieniem pracowni druku 3D. W ramach programu zakupiono zestaw 6 długopisów wraz z filamentem. Zadbano również o zapas filamentów do drukarki 3D. Uczniowie będą mogli więc tworzyć własne przestrzenne prace.  

Będziemy mieć także kącik krawiecki z nowoczesną maszyną do szycia i stanowisko do obróbki drewna z wyrzynarką stołową. Pozwoli to naszym uczniom projektować i wykonywać ciekawe prace, ale przede wszystkim kształcić umiejętności praktyczne i rozwijać kreatywność.

PEŁNĄ PARĄ RUSZAMY OD 1 WRZEŚNIA!!!