Get Adobe Flash player

Zakończenie roku szkolnego w klasach IV-VIII

25 czerwca zakończył się rok szkolny 2020/2021. Był to wyjątkowy, zdominowany przez pandemię rok. Po uroczystej mszy św. uczniowie, rodzice i nauczyciele spotkali się w sali gimnastycznej, gdzie zebranych powitał  Pan dyrektor ZSO Czesław Sieczka. Uroczystość uświetnili swoją obecnością Pan wójt Mariusz Strąk oraz Pani dyrektor Ewa Kowalska.

Pan wójt podziękował Pani Renacie Jasińskiej i Pani Barbarze Strojnej, nauczycielkom przechodzącym na emeryturę, za długoletnią pracę dydaktyczno – wychowawczą. Podziękowania  skierował również do Pani Barbary Przydatek oraz Pani Grażyny Amanowicz, które także odchodzą na zasłużoną emeryturę. Do odchodzących Pań ze słowami szczególnego uznania i szacunku za oddaną, długoletnią pracę zwrócił się także Pan dyrektor.

Najlepsi uczniowie otrzymali z rąk Pana wójta nagrody. Nagrody i dyplomy wręczył  wzorowym uczniom również Pan dyrektor.

Po podziękowaniach i życzeniach przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego wystąpili uczniowie klasy IV a, którzy przygotowali okolicznościową część artystyczną.

Uczniowie klas VIII pożegnali szkołę podstawową krótkim występem i otrzymali od młodszych kolegów pamiątkowe upominki.

Uroczystość zakończył Pan dyrektor życząc wszystkim, aby rozpoczynające się wakacje były udane, pełne niezapomnianych wrażeń oraz bezpieczne.