Get Adobe Flash player

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W SZKOLE

Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w sercu dziecka i są bardzo ważnymi osobami w jego życiu. Dlatego, tak jak co roku  Dzień Babci i Dziadka obchodziliśmy w naszej szkole bardzo uroczyście. Wszystkie oddziały przedszkolne, klasy „0” i klasy I-III w dniach 21, 22 i 23 stycznia 2019 roku zaprosiły do szkoły swoje kochane babcie i dziadków. W uroczystościach wzięli udział także państwo dyrektorzy, którzy również złożyli przybyłym gościom najserdeczniejsze życzenia.
Dzieci pod kierunkiem swoich wychowawców przygotowały specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki. W przygotowanych występach wnuczęta wyraziły swoją miłość i wdzięczność do ukochanych  babć i dziadków.  Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. 

Wszyscy dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej podziękować dziadkom za cierpliwość, zrozumienie i opiekę, a przede wszystkim za czas, który zawsze mają dla swoich wnuków. Niektórzy uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności gry na instrumentach muzycznych.
Następnie dzieci wręczyły przygotowane samodzielnie laurki z pięknymi życzeniami.
W dalszej części uroczystości goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. 
Pełne radości i uśmiechu twarze wszystkich babć i dziadków pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzony czas razem z wnukami. To były naprawdę wyjątkowe dni, pełne radości i dumy. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzone w naszej szkole chwile na długo pozostaną w pamięci zarówno dzieci jak i babć oraz dziadków..

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków, tak jak w tych dniach.


Szkoła Podstawowa:
Zerówka: 

Przedszkole: