Get Adobe Flash player

Mikołajki u maluchów

Dnia 6 grudnia 2018 roku w naszej szkole tradycyjnie odbyły się mikołajki szkolne. Tego dnia Mikołaj odwiedził dzieci klas 0-3 SP i grupy przedszkolne. Akcja odbyła się bardzo sprawnie i w przyjemnej atmosferze. Św. Mikołaj po przybyciu do każdej z sal klasowych i przywitaniu się z dziećmi, usiadł na krześle i oznajmił dzieciom, że „przybywa z daleka i bardzo cieszy się, że je widzi”. Dzieci były zachwycone i bardzo cieszyły się.

Mikołaj rozdał dzieciom prezenty i każdy uczeń musiał zaśpiewać mu piosenkę, powiedzieć wierszyk. Na koniec każda klasa zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem i zaprosiła go za rok.

 Podziękowania dla rodziców i wychowawców klas za włączenie się w przygotowanie tego dnia.

  

 

Dnia 6 grudnia 2018 roku w naszej szkole tradycyjnie odbyły się mikołajki szkolne. Tego dnia Mikołaj odwiedził dzieci klas 0-3 SP i grupy przedszkolne.

 

Akcja odbyła się bardzo sprawnie i w przyjemnej atmosferze.

Św. Mikołaj po przybyciu do każdej z sal klasowych i przywitaniu się z dziećmi, usiadł na krześle i oznajmił dzieciom, że „przybywa z daleka i bardzo cieszy się, że je widzi”. Dzieci były zachwycone i bardzo cieszyły się.

 

Mikołaj rozdał dzieciom prezenty i każdy uczeń musiał zaśpiewać mu piosenkę, powiedzieć wierszyk. Na koniec każda klasa zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem i zaprosiła go za rok.

 

Podziękowania dla rodziców i wychowawców klas za włączenie się w przygotowanie tego dnia.