Get Adobe Flash player

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Uroczystość zakończenia roku szkolnego tradycyjnie rozpoczęła msza św. w miejscowym kościele. Następnie uczniowie, rodzice, grono pedagogiczne wraz z p. dyr.  Cz. Sieczką zebrali się w hali sportowej naszej szkoły. Wszyscy gorąco powitali p. M. Strąka – wójta naszej gminy. P. dyr. Cz. Sieczka rozpoczął uroczystość witając serdecznie gospodarza gminy p. M. Strąka, p. dyr. P. Garbalskiego oraz wszystkich, którzy przybyli na podsumowanie mijającego roku szkolnego.

Następnie głos zabrali przedstawiciele SU, którzy podziękowali nauczycielom za całoroczny trud nauczania i wychowania. Wraz z podziękowaniami i życzeniami na nadchodzące wakacje złożyli na ręce p. dyrektora kosz pełen kwiatów.

Stosowne życzenia dla grona pedagogicznego, jak również dla uczniów, złożył wójt gminy p. M. Strąk. Przygotował on niespodziankę dla najlepszych uczniów naszej szkoły, a mianowicie ufundował stypendia dla tych, którzy osiągnęli najwyższą średnią. Wyróżnieni uczniowie mieli okazję odebrać osobiście z rąk p. wójta niecodzienną nagrodę. Swoją wdzięczność okazali dziękując i wręczając kwiaty p. wójtowi.

Następnie przyszedł czas na wręczenie świadectw z wyróżnieniem oraz nagród uczniom wyróżniającym się w nauce, czytelnictwie i frekwencji. P. dyrektor wręczył również dyplomy i nagrody uczniom – zwycięzcom i uczestnikom konkursów, m. in.  konkursu Mistrz Ortografii i konkursu z j. angielskiego. Dyplomy uznania i nagrody otrzymali także uczniowie wyróżniający się w pracy SU, pełniący obowiązki pocztu sztandarowego.

Gdy już wszystkie znakomite cenzurki i nagrody zostały wręczone, rozpoczęła się część artystyczna. Uczniowie klasy Va  w kilku zabawnych scenkach pokazali realia życia szkolnego uczniów. Program uświetniły wakacyjne piosenki w wykonaniu uczennic z klasy VI i VII.

Na zakończenie głos zabrał p. dyrektor Cz. Sieczka. Pogratulował uczniom i ich rodzicom znakomitych wyników oraz życzył udanych wakacji. Podziękował wszystkim zaangażowanym w przygotowanie uroczystości i zaprosił do klas na ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie z wychowawcami.

 

Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy dużo słońca oraz udanego wypoczynku!