Get Adobe Flash player

Z Radomia - w Siennie. Gościnne występy

Tradycją już w Szkole Muzycznej I stopnia w Siennie są występy uczniów tejże szkoły. Tym razem było jednak inaczej. W dniu 8 marca 2017r., w Dzień Kobiet, w ramach współpracy ZSOiP w Siennie i Zespołu Szkół Muzycznych w Radomiu, wystąpiły u nas trzy urocze Panie. Były to: Marta Klimek - uczennica klasy piątej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia w Radomiu, Zuzanna Skwira – uczennica klasy szóstej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia w Radomiu i p. Wiktoria Władysławska – akompaniator.

Uczennice i cały koncert przygotowała p. Regina Kozakiewicz nauczyciel, pedagog pracująca na co dzień w obu współpracujących ze sobą szkołach.Publiczność jak zwykle dopisała. W repertuarze zalazły utwory takich kompozytorów jak: W. A. Mozart, J. S. Bach, P. de Sarasate, H. Vieuxtemps, oraz S. Rachmaninow.
Celem koncertu była popularyzacja instrumentu jakim są skrzypce, prezentowanie efektów do jakich dochodzi się po takim okresie pracy, a przede wszystkim miłe spędzenie święta Dnia Kobiet!!!

To pierwszy tego rodzaju koncert w naszej szkole, relacje z kolejnych także znajdą się na naszej stronie internetowej.