Get Adobe Flash player

Protokół z Egzaminów Wstępnych

Protokół z Egzaminów Wstępnych
przeprowadzonych w  dniach 20,21 maja 2019 roku
dla kandydatów Szkoły Muzycznej I stopnia Siennie

 Lista kandydatów przyjętych do Szkoły Muzycznej w Siennie na rok 2019/2020

 

 

Instrument: AKORDEON

 

DZIAŁ DZIECIĘCY

 

DZIAŁ MŁODZIEŻOWY

 

L.p.

Nazwisko i imię

Ilość

punktów

L.p.

Nazwisko i imię

Ilość

punktów

1.

Ogrodnik Bartłomiej

24,33

1.

Szczodry Wiktor

31,00

2.

Miller Michał

24,30

2.

Kamiński Bartosz

24,66

3.

-----------------------

--------------

3.

Klepacz Bartosz

kl II mł

           

 

                                    

Instrument: FLET

 

DZIAŁ DZIECIĘCY

 

DZIAŁ MŁODZIEŻOWY

 

L.p.

Nazwisko i imię

Ilość

punktów

L.p.

Nazwisko i imię

Ilość

punktów

1.

Blanka Rogozińska

26,00

1.

-------------------------

----------

2.

-------------------------

----------

2.

-------------------------

----------

 

 

Instrument: FORTEPIAN

 

DZIAŁ DZIECIĘCY

 

DZIAŁ MŁODZIEŻOWY

 

L.p.

Nazwisko i imię

Ilość

punktów

L.p.

Nazwisko i imię

Ilość

punktów

1.

Siepietowska Maja

33,00

1.

Bujak Amelia

29,00

2.

Adamska Antonina

32,66

2.

------------------

-----------

3.

Czarnecka Liliana

30,00

3.

------------------

-----------

4.

Bukowska Magdalena

27,00

 

 

 

 

Instrument: GITARA

 

DZIAŁ DZIECIĘCY

 

DZIAŁ MŁODZIEŻOWY

 

L.p.

Nazwisko i imię

Ilość

punktów

L.p.

Nazwisko i imię

Ilość

punktów

1.

Majewski Maciej

22,30

1.

Gębusia Igor

31,33

2.

----------------------

-----------

2.

----------------------

-----------

 

 

Instrument: KLARNET

 

DZIAŁ DZIECIĘCY

 

DZIAŁ MŁODZIEŻOWY

 

L.p.

Nazwisko i imię

Ilość

punktów

L.p.

Nazwisko i imię

Ilość

punktów

1.

Szydłowska Angelika

29,66

1.

--------------------------

-------------

2.

--------------------------

-------------

2.

--------------------------

-------------

 

 

 

 

 

 

 

 

Instrument: PUZON

 

DZIAŁ DZIECIĘCY

 

DZIAŁ MŁODZIEŻOWY

 

L.p.

Nazwisko i imię

Ilość

punktów

L.p.

Nazwisko i imię

Ilość

punktów

1.

Faliszewski Jakub

13,00

1.

--------------------------

-------------

2.

--------------------------

-------------

2.

--------------------------

-------------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Instrument: SKRZYPCE

 

DZIAŁ DZIECIĘCY

 

DZIAŁ MŁODZIEŻOWY

 

L.p.

Nazwisko i imię

Ilość

punktów

L.p.

Nazwisko i imię

Ilość

punktów

1.

Chuchała Nikola

32,66

1.

Iwan Zuzanna

29,66

2.

Tracz Oliwia

32,33

2.

Chodakowska Patrycja

21,33

3.

Wojtas Nadia

32,33

 

 

 

4.

Bugajska Paulina

32,00

 

 

 

5.

Choinka Judyta

29,33

 

 

 

6.

Dziura Amelia

29,33

 

 

 

7.

Zaczek Zuzanna

29,33

 

 

 

8.

Sałapa Natalia

29,30

 

 

 

9.

Łyczak Liliana

29,00

 

 

 

10.

Walczyk Julia

27,00

 

 

 

11.

Kamińska Vanessa

26,00

 

 

 

12.

Rogozińska Blanka

26,00

 

 

 

13.

Łyżwa Julia

25,00

 

 

 

14.

Kurowska Estera

24,00

 

 

 

15.

Chodakowska Nikola

22,33

 

 

 

16.

Gębusia Maksym

22,30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Instrument: TRĄBKA

 

DZIAŁ DZIECIĘCY

 

DZIAŁ MŁODZIEŻOWY

 

L.p.

Nazwisko i imię

Ilość

punktów

L.p.

Nazwisko i imię

Ilość

punktów

1.

Król Filip

27,00

1.

Ogrodnik Kacper

30,00

2.

Iwan Filip

20,30

2.

Morozowski Łukasz

21,00

3.

Michalec Paweł

20,30

3.

----------------------

---------------

 

 

Instrument: WIOLONCZELA

 

DZIAŁ DZIECIĘCY

 

DZIAŁ MŁODZIEŻOWY

 

L.p.

Nazwisko i imię

Ilość

punktów

L.p.

Nazwisko i imię

Ilość

punktów

1.

Marchewka Maria

33,00

1.

--------------------------

-------------

2.

--------------------------

-------------

2.

--------------------------

-------------

 

 

 

 

 

 

 

Lista osób które dostały się do Szkoły Muzycznej I stopnia w Siennie,
ale z powodu niewystarczającej ilości punktów nie mogą uczęszczać na wybrany instrument.
(Te osoby zostaną wpisane na tzw. listę rezerwową. Jeżeli jakiś uczeń z osób które dostały się na wybrany instrument, nie stawi się na zajęcia do 15 września 2019r., wtedy inna osoba
z listy rezerwowej zajmie jego miejsce. Dla osób, które nie chcą czekać do września proponujemy inne instrumenty, na których mogą rozpocząć naukę
w roku szkolnym 2019/20.)

 

IMIĘ I NAZWISKO

PROPONOWANY INSTRUMENT*

uwagi

punkty

Świechowicz Maja

wiolonczela

Lat 8

21,30

Świderska Wiktoria

flet

Lat 6

18,00

Myszka Liliana

wiolonczela

Lat 8

17,33

Baluk Jakub     

trąbka, puzon, wiolonczela

Lat 9

23,00

Wójcik Aleks    

trąbka, puzon, wiolonczela

Lat 9

19,00

Pucułek Kacper   

puzon, trąbka

Lat 9

22,00

Pałka Wiktoria   

 klarnet, trąbka, puzon

Lat 14

26,33

Majchrzyk Julia  

wiolonczela, trąbka, puzon

Lat 11

19,00

Bińkiewicz Wiktoria

wiolonczela, trąbka, puzon

Lat 11

27,00

 

*Prosimy o potwierdzenie wyboru instrumentu do 31.05.2019r.

 

 

 

 

Lista kandydatów
którzy nie zdali pozytywnie egzaminu
do Szkoły Muzycznej I stopnia w Siennie
na rok 2019/20

 

  1. Rolnik Lena
  2. Dziedzic Aleksandra
  3. Dziedzic Karolina

 

 

 Komisja badania uzdolnień muzycznych:

  1. mgr Ewa Rauner – Bułczyńska
  2.  mgr Marcin Bańczyk
  3.  mgr Daniel Zięcina
  4. mgr Anna Cender
  5. mgr Mateusz Wiśniewski
  6. mgr Sebastian Bączkowski
  7. mgr Paweł Garbarski
  8. mgr Paulina Garlińska
  9. mgr Sławomir Fonał