Get Adobe Flash player

Muzyka jest dla wszystkich!!!

Oprócz angażowania się w akcje charytatywne m.in. „Szlachetna paczka”, i serie audycji klasowych, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, uczniowie wraz z Nauczycielami naszej szkoły przygotowali szereg koncertów, które miały miejsce nie tylko w murach szkoły, ale i na zewnątrz.

16 grudnia 2018 r. nasza szkoła promowała się w kościele św. Zygmunta w Siennie.

21.12.2018 r. aż trzy koncerty świąteczne wykonali uczniowie i nauczyciele SM, w Publicznej Szkole Podstawowej w Okole, w ZSO w Siennie oraz w SM I st. w Siennie.

Koncertowanie świąteczne przeciągnęło się jeszcze na styczeń 2019 i tak młodzież prezentowała się z kolędami i pastorałkami w Szkole Podstawowej w Bałtowie 11.01.2019, następnie 16.01.2019 w Szkole Podstawowej w Bąkowej. Wielu wykonawców wystąpiło podczas największych koncertów kolęd w kościele św. Zygmunta w Siennie oraz w Kościele w Lipsku w dniu 27.01.2019 r.

Wspaniały koncert zorganizowała też nowa nauczycielka skrzypiec w SM Pani Małgorzata Ptak. Uczniowie tej klasy przedstawili się solowo i małym zespole skrzypcowym. Cieszymy się ze wspaniałego debiutu naszych młodych adeptów i zapraszamy na ich kolejne występy.