Get Adobe Flash player

11 listopad – 100 Rocznica Odzyskania Niepodległości !!!

Zaszczytem dla Nas, jako społeczności szkolnej było uczestniczenie w 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Oprócz licznych wydarzeń, które odbywały się w tym dniu, Gminny Ośrodek Kultury zorganizował uroczysty koncert, będący artystycznym podziękowaniem wszystkim, którzy angażowali się w niepodległość naszego kraju nie tylko 100 lat temu ale i przez cały miniony wiek.

Nam, jako Szkole Muzycznej przypadł w udziale zaszczyt występowania na samym początku koncertu.
W wykonaniu chóru Szkoły Muzycznej pod kierunkiem pana Mateusza Wiśniewskiego słuchacze usłyszeli  „Mazurka Dąbrowskiego” oraz „Rotę” na  4 głos mieszany.

Orkiestra Szkoły Muzycznej przygotowana przez nauczycieli naszej szkoły wykonała pod kierunkiem pana dyrektora Pawła Garbalskiego przepiękne utwory patriotyczne. Całość dopełniło trio klarnetowe, przygotowane przez pana Jacka Anyszka.

 
Dziękujemy  słuchaczom za tak ciepły i wzruszający odbiór naszych występów. Państwa łzy wzruszenia i bis na stojąco dodały nam skrzydeł i umocniły w przekonaniu, że to co robimy jest potrzebne.


Życząc Państwu kolejnych 100 lat wolnej i niepodległej Polskę, zapraszamy na koncerty organizowane przez naszą szkołę. Wierzymy, że chwile spędzone z muzyką rozpromienią Państwa serca i dadzą wiele radości  i spokoju kojącego nerwy i poprawiającego samopoczucie . Zapraszamy na koncerty!!!

Zespół redagujący SM I stopnia w Siennie.