Get Adobe Flash player

Inauguracja V Jubileuszowej Edycji UDJK

Już po raz piąty Uniwersytet Dziecięcy Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, zainicjował swoją działalność. W uroczystym wydarzeniu które odbyło się 20 października 2018r. w auli Centrum Nauki Leonardo da Vinci w Podzamczu, wzięli udział także uczniowie naszej Szkoły, którzy z tej okazji przygotowali koncert „Muzyczne impresje”. Wspólnie też odśpiewaliśmy uroczyste Gaudeamus igitur…

 

Relację z tego koncertu mogą Państwo obejrzeć pod linkiem poniżej.


RELACJA Z KONCERTU


W tej wyjątkowej chwili pan Dyrektor Paweł Garbarski w imieniu swoim jak i całej społeczności szkolnej wystąpił z prośbą do władz Wydziału Pedagogicznego i Artystycznego o objęcie Szkoły Muzycznej I stopnia w Siennie patronatem tej wspaniałej uczelni.

Wierzymy, że rozpoczęta współpraca przyniesie obu stronom wymierne korzyści i stanie się początkiem do współorganizowania wielu wspaniałych wydarzeń. Już dziś zapraszamy do naszej Szkoły!!!