Get Adobe Flash player

Zakończenie roku szkolnego w Szkole Muzycznej

W dniu 22 czerwca 2018r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w Szkole Muzycznej. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. pan Mariusz Strąk – Wójt Gminy Sienno, pan Roman Markiewicz – Przewodniczący Rady Gminy Sienno, pan Czesław Sieczka – dyrektor ZSOiP w Siennie, oraz pani Marzena Czerwonka – z-ca dyrektora w ZSOiP w Siennie. Uroczystość poprowadził pan Paweł Garbalski dyrektor Ogniska Muzycznego w Siennie.

 

Już na wstępie pan dyr. Paweł Garbalski krótko podsumował działania szkoły w czasie roku szkolnego. Wspomniał też o wytężonej pracy, o czym świadczy liczba wręczonych świadectw z czerwonym paskiem, dyplomów i wyróżnień. Cieszy fakt że uczniowie oraz ich rodzice z wielkim zaangażowaniem podchodzą do nauki w naszej szkole, tworząc wraz z gronem pedagogicznym wspaniałą atmosferę, która przekłada się na wyniki kształcenia.

Za tą atmosferę dziękował również Pan Wójt Mariusz Strąk. Dziękując jednocześnie za pracę i efekty nauczania w minionym roku, życzył wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji. Do życzeń dołączył się także pan dyrektor Czesław Sieczka, gratulując ukończenia kolejnego roku w  Szkole Muzycznej  i zapewniając o swojej pomocy w dalszych etapach edukacji.

Zakończenie roku szkolnego 2017/18 to również sposobność do podziękowania uczniom kończącym naukę w Ognisku Muzycznym w Siennie. To niestety ostatni rocznik opuszczający mury tej placówki. Z dniem 31.09.2018r. Ognisko Muzyczne po 70 latach istnienia kończy swoją działalność. Nie zabrakło kwiatów, łez i wzruszeń.

Dzięki staraniom wielu ludzi, którzy przez lata uwrażliwiali na piękno muzyki i wspierali Ognisko w swoich działaniach, placówka ta nie umiera ale przeradza się w Szkołę, która z dumą odziedziczy jej spuściznę.

 Dziękujemy za kolejny rok !!!

Zespół redakcyjny SM