Get Adobe Flash player

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2018/2019 w Szkole Muzycznej I stopnia w Siennie

W dniu 3 września 2018 roku odbyła się już trzecia inauguracja roku szkolnego w Szkole Muzycznej I stopnia w Siennie. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Wójt Gminy Sienno pan Mariusz Strąk, Przewodniczący Rady Gminy Sienno pan Roman Markiewicz oraz Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Siennie pan Czesław Sieczka. Zgromadzonych w Sali Gimnastycznej ZSO w Siennie przywitał p.o. dyr. Szkoły Muzycznej I stopnia w Siennie pan Paweł Garbalski.

Serdeczne słowa powitania pan dyrektor skierował do nauczycieli, uczniów i rodziców, informując jednocześnie o osobach, jakie zasilą szeregi kadry pedagogicznej. Będą to: pani Anna Cender nauczycielka ucząca przedmiotów teoretycznych, pani Małgorzata Ptak nauczycielka skrzypiec, oraz pan Artur Chmara pochodzący z Białorusi – akompaniator. Tym samym kadra będzie liczyła już 14 nauczycieli, a nowy rok szkolny rozpocznie 102 uczniów.

Do zgromadzonych kilka słów skierował również Wójt Gminy Sienno pan Mariusz Strąk, z wielką radością przybliżając szczegóły budowy nowego gmachu Szkoły Muzycznej I stopnia w Siennie, życząc jednocześnie owocnej pracy i powodzenia w nowym roku szkolnym.

Słowo do zebranych skierował również dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących pan Czesław Sieczka, dziękując za dotychczasową pracę, życzył uczniom i nauczycielom wielu sukcesów zadowolenia i satysfakcji z poniesionego trudu. Każde rozpoczęcie roku szkolnego to dla nas wielkie wydarzenie. Cieszymy się, że grono uczniów zasilą nowe twarze, a kto wie może to właśnie wśród Was znajdzie się przyszły wirtuoz, czego Wam, Rodzicom i Nauczycielom serdecznie życzymy.

Ten rok zapisze się również wielkim świętem dla naszej szkoły, datą wmurowania aktu erekcyjnego i wmurowaniem kamienia węgielnego pod budowę Szkoły Muzycznej w Siennie. Na to szczególne wydarzenie zapraszamy już dziś wszystkich wielbicieli i mecenasów naszej szkoły na dzień 1 październik 2018r.

Szczegóły harmonogramu znajdą Państwo niebawem na naszej stronie.

Dziękujemy i życzymy wielu sukcesów !!!

 Zespół Redakcyjny SM w Siennie