Get Adobe Flash player

Koncert Świateczny

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Szkoła Muzyczna przygotowała koncert kolęd dla uczniów, rodziców oraz lokalnej społeczności. Swoją obecnością zaszczyciło nas wielu gości: p. dyr. Cz. Sieczka, p. dyr. M. Czerwonka, przewodniczący Rady Gminy p. R. Markiewicz, wójt gminy Rzeczniów p. K. Burek, mieszkańcy Sienna i okolic.

Podczas koncertu wystąpił chór szkolny, który zaśpiewał kolędy na cztery głosy. Zaprezentowali się też uczniowie grający na różnych instrumentach, także tych wprowadzonych do nauczania w tym roku – puzonie i wiolonczeli.

 Duże wrażenie zrobił wspólny występ kilkunastu akordeonistów, wśród nich grupki najmłodszych adeptów, uczniów nauczania zintegrowanego. Najbardziej oklaskiwana była mała orkiestra smyczkowa. Młodzi skrzypkowie i skrzypaczki, uczący się trudnej gry na specyficznym instrumencie, pokazali efekt swoich umiejętności i wytężonej pracy.

Zdajemy sobie sprawę, że sukces to nie tylko talent, ale i mnóstwo pracy i dziękujemy rodzicom za stałe wsparcie wysiłków dzieci.