Get Adobe Flash player

KOLEJNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW

Mamy niewątpliwą przyjemność poinformowania czytelników strony internetowej ZSOiP w Siennie o sukcesie naszej uczennicy Oliwii Bródki. Po nominacji, uzyskanej w eliminacjach rejonowych w Lipsku, Oliwia z akompaniatorami 28 grudnia 2017r. wystąpiła w finale XVI Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Radomiu. Zaśpiewała kolędy „Gdy śliczna Panna” oraz „Północ już była” z akompaniamentem Piotra Mazura (bongosy), Jakuba Sałka (akordeon) oraz p. Pawła Garbalskiego (fortepian).

 Występ Oliwii, podkreślony tradycyjnym strojem oraz akompaniamentem „na żywo”, tak się spodobał jury, że przyznało jej drugie miejsce w kategorii do lat 13. A jury było zacne: zasiadali w nim ks. Andrzej Zarzycki – wykładowca muzyki kościelnej w WSD, p. Natalia Rogozińska – dyrektor Radomskiej Orkiestry Kameralnej oraz p. Sylwester Hernik – muzyk z Resursy Obywatelskiej, gdzie przeprowadzono konkurs. Przewodniczącym był p. Robert Pluta, muzyk, dyrektor Szkoły Muzycznej im. Oskara Kolberga w Radomiu. Tym bardziej cieszy fakt, że grono fachowców zauważyło  naszą wokalistkę wśród  31 najlepszych wykonawców, wyłonionych z ponad tysiąca uczestników eliminacji.

Jesteśmy zachwyceni i naprawdę dumni z takiego osiągnięcia reprezentantów naszego Zespołu Szkół. Liczymy, że będzie to zachęta dla innych uczniów, aby nie wstydzili się rozwijać i prezentować swoich umiejętności, gdyż sukcesy smakują wspaniale i zawsze są w naszej szkole zauważane i doceniane.

Kochani, jesteśmy z Was dumni, tak trzymać!!!

Występ Oliwii, Piotra i Jakuba możecie obejrzeć tutaj:

 

E. Lenart, P. Garbalski