Get Adobe Flash player

Podziękowania od Maturzystów

"Nie do wiary jak szybko płynie czas
Wczoraj mali dziś dorosły świat.”

 

Nadszedł ten dzień- dzień, w którym nasza edukacja w Liceum Ogólnokształcącym im.ks.prof.Włodzimierza Sedlaka dobiegła końca. Większość z nas związana była z tą szkołą od lat. To właśnie w niej przeżyliśmy swoją pierwszą miłość, wylały się pierwsze łzy smutku. Były to lata pracy, ale i czasy zabawy, radości i zawiązywania przyjaźni, które pielęgnowane będą na całe życie. Szkoła ta była naszym drugim domem. Czuliśmy się w niej potrzebni, ważni i doceniani.
Przyszedł czas, w którym musimy opuścić jej mury i zacząć kolejny etap naszego życia. Kiedy w nowym roku szkolnym zadzwoni pierwszy dzwonek, nas już tutaj nie będzie. Przed nami dorosłe i samodzielne życie pełne wyzwań i nowych doświadczeń. Nikt z nas nie spodziewał się, że przyjdzie nam żegnać się w tak trudnych i ciężkich dla wszystkich okolicznościach. Wszystkim, którzy towarzyszyli nam w naszej licealnej podróży pragnę złożyć najszczersze, płynące prosto z serca podziękowania.

Szanowna Dyrekcjo!
W imieniu wszystkich maturzystów pragnę podziękować za wspólnie spędzone lata. Dziękujemy za stwarzanie rodzinnej atmosfery w murach naszej szkoły, poświęcony nam czas a także za zaangażowanie i wytrwałość. Dzięki nieustającemu wsparciu i nauce pod okiem tak wyrozumiałej Dyrekcji mogliśmy rozwinąć swoje skrzydła i uwierzyć w nasze możliwości. Dziękujemy za wszystkie starania włożone w nasze wychowanie. Jesteśmy wdzięczni za trud włożony w nasz rozwój.

Nasze podziękowania kierujemy również do całego Grona Pedagogicznego. Dziękujemy za to, że byli Państwo naszymi przewodnikami, pomagali nam odkrywać nasze mocne strony, cieszyli się z sukcesów, a w trudnych chwilach zawsze nas wspierali. Pokazaliście nam Państwo, że porażki mogą nas czegoś nauczyć, są dla nas lekcją i nawet dzięki nim możemy odkryć swą siłę. Dziękujemy za wszystkie drogowskazy. Obiecujemy wykorzystywać je jak najlepiej, by wyruszyć w najlepszym dla nas kierunku.

 

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę naszych Wychowawców- Pani Małgorzaty Gawrońskiej i Pana Wojciecha Krycka. Dziękujemy za kształtowanie naszych wnętrz, mobilizację w dążeniu do celów a także pokazanie nam, co dobre a co złe. Byliście Państwo naszymi przewodnikami, z którymi nie można było zabłądzić. W każdej chwili mogliśmy liczyć na słowo otuchy i wsparcia. Jesteśmy pewni, że Państwa starania zaowocują w przyszłości, czyniąc z nas ludzi mądrych i szlachetnych.


Dziękujemy również wszystkim pracownikom administracji i obsługi, którzy dbali o to, byśmy każdego dnia mogli zrealizować swój cel a szkoła mogła funkcjonować na pełnych obrotach.

Podziękowania kierujemy także do naszych Rodziców. Byliście zawsze dumni z naszych sukcesów, pocieszaliście nas w chwilach słabości, ocieraliście nasze łzy, gdy coś poszło nie po naszej myśli. Cały czas wkładaliście swoje wielkie serca w nasze wychowanie, byśmy wyrośli na ludzi odpowiedzialnych, mądrych i konsekwentnych. Dziękujemy za Waszą miłość i wiarę w nasze możliwości.

Jeszcze raz serdecznie wszystkim dziękujemy a jednocześnie przepraszamy za wszelkie problemy i przykrości. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie zawsze byliśmy wzorowi. Życzymy, by nigdy nie zabrakło Wam siły, wielu sukcesów zawodowych i byście nadal byli Państwo tak wspaniałymi i życzliwymi ludźmi. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś na swojej życiowej drodze wszyscy się spotkamy. Jesteśmy wdzięczni za wszystko.DZIĘKUJEMY!

Maturzyści, 30.IV.2021r.