Get Adobe Flash player

Pożegnanie maturzystów 2021

Kochani Maturzyści,

 Gratulujemy Wam ukończenia Liceum Ogólnokształcącego

im. ks. Wł. Sedlaka w Siennie!

 

Niezwykle żałujemy, że w tym szczególnym dla Was dniu ukończenia Szkoły, z racji nadzwyczajnej sytuacji w jakiej się znajdujemy, nie możemy w obecności całej Społeczności Szkolnej uroczyście skierować do Was tych słów.

 Dziękujemy za doświadczenie obcowania z Wami i wspólnie przeżyte razem chwile w murach Naszej Szkoły. Waszym Rodzicom składamy wyrazy uznania i serdeczne podziękowania za profesjonalizm i serce, które niestrudzenie wkładali w pełnienie wymagającej roli wspierania Was.

Chcemy abyście opuszczali „Sedlaka” z dumą, że możecie być Jego Absolwentami. Miejcie też świadomość, że przez ostatnie trzy lata tworzyliście to wyjątkowe miejsce i na zawsze zostawiacie w nim cząstkę Siebie.

Życzymy Wam wszystkiego dobrego na czas Waszych zbliżających się egzaminów maturalnych. Wiemy, że to wyzwanie, podobnie jak wszystkie dotychczasowe, podejmiecie z odpowiedzialnością i zakończycie sukcesem.

Przyjmijcie od nas drobną niespodziankę w postaci filmu pożegnalnego, który dla Was specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy.

 

 

Spotykajcie na swojej drodze mądrych i życzliwych ludzi, a nas wszystkich zachowajcie w serdecznej pamięci.

 

Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy i uczniowie ZSO w Siennie