Get Adobe Flash player

Połowinki 2018

Zgodnie ze szkolną tradycją młodzież świętuje półmetek edukacji w szkole. Jest to okazja nie tylko do wspólnej zabawy, ale także do wspomnienia i podsumowania chwil spędzonych razem. W naszym Liceum zabawa odbyła się dnia 24 listopada 2018 roku. W imieniu uczniów Połowinki rozpoczęła delegacja klasy drugiej, która poprosiła Pana Dyrektora Czesława Sieczkę o uroczyste zainaugurowanie zabawy.

Młodzież wspaniale bawiła się w towarzystwie Dyrekcji Szkoły, Pana Wójta Mariusza Strąka, Księdza Kanonika Andrzeja Cieszkowskiego, wychowawczyni klasy, nauczycieli oraz rodziców. Wspólne spędzenie czasu jeszcze bardziej zintegrowało uczniów. Tej nocy mogli zapomnieć o szkolnych obowiązkach i oddać się miłym chwilom w gronie przyjaciół.

Ten wyjątkowy wieczór z pewnością zapadł w pamięć każdemu stając się miłym, beztroskim wspomnieniem w dalszym życiu. Uczniowie klasy drugiej Liceum bardzo dziękują za pomoc w zorganizowaniu Połowinek, poświęcony czas oraz wspólną zabawę Dyrekcji Szkoły i wychowawczyni Pani Bożenie Furze.