Get Adobe Flash player

Dzień Języków Obcych w naszej szkole

31 października, po raz drugi w naszej szkole, miał miejsce Dzień Języków Obcych. Środowy poranek zgromadził na hali gimnastycznej uczniów oraz nauczycieli, aby mogli podziwiać projekty przygotowane przez swoich kolegów i koleżanki.

Każda grupa projektowa zaprezentowała kilka najciekawszych informacji o wybranym przez siebie kraju. Słowem, piosenką, tańcem i humorem dodała klimatu całemu pokazowi.Każdy z nas mógł także spróbować różnego rodzaju przekąsek przygotowanych przez uczniów.

 

 W tym dniu zaprezentowały się następujące kraje:

            1. Hiszpania - klasy VIII SP

            2. Francja - klasa III a PG

            3. USA - klasa I b LO

            4. Włochy - klasa I a LO

            5. Zjednoczone Emiraty Arabskie - klasa II LO

 

Wszystkie grupy dzięki różnorodności informacji zaciekawiły oglądających i przekazały najistotniejsze rzeczy o wybranych krajach. Prezentacje były oceniane przez uczniów i nauczycieli, każdy uczestnik głosowania mógł oddać tylko jeden głos.

 

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce - klasa I b LO - USA

II miejsce - klasa II LO – Zjednoczone Emiraty Arabskie

III miejsce - klasa VIII SP - Hiszpania

 

Zwycięska drużyna otrzyma nagrodę ufundowaną przez pana Mariusza Strąka - Wójta Gminy Sienno.

Zwycięzcom gratulujemy! I życzymy dalszych sukcesów!