Get Adobe Flash player

Wycieczka integracyjna dla uczniów liceum 2018

Dnia 16 października 2018 roku, uczniowie klas licealnych ZSO w Siennie udali się na wycieczkę integracyjną. O godz. 8:00 2 autokary wypełnione pełnymi energii i zadowolonymi uczniami wyruszyły w kierunku Gór Świętokrzyskich.

Po około półtoragodzinnej podróży uczestnicy dotarli do pierwszego punktu – zamku w Chęcinach, na którym uczniowie mogli podziwiać przepiękny, górzysty widok, który serwowało nam województwo Świętokrzyskie.

Po kilku chwilach napawania się pięknym widokiem i średniowiecznym stylem budownictwa, uczestnicy udali się do kolejnego punktu wycieczki czyli Jaskini Raj, znajdującej się w małej miejscowości Dobrzączka, w której uczestnicy mogli podziwiać jej niesamowite uroki. Ostatnim punktem wycieczki było Muzeum Wsi Kieleckiej w Tokarni, tam  też odbyło się ognisko z pieczeniem kiełbasek, przy którym licealiści wraz z opiekunami spędzili czas w bardzo przyjemnej atmosferze.

Po ognisku klasy drugie przyjęły pierwszaków do swojej społeczności poprzez tzw. „otrzęsiny”. Wieczorem autokary pełne zmęczonych, ale jakże zadowolonych licealistów powróciły na miejsce, z którego zaczynały swoją podróż.

Chcielibyśmy także podziękować  panu dyrektorowi ZSO w Siennie Czesławowi Sieczce oraz przyjaciołom naszej szkoły, którzy umożliwili ten wyjazd: Firmie M.B. BUS - Mirosław Buszkiewicz, firmie Publima Lipsko oraz piekarni p. Leszka Traczyńskiego z Sienna.