Get Adobe Flash player

Wyjazd do kina

15 marca 2018 roku wraz z dwiema opiekunkami i klasą 1LO zebraliśmy się pod naszą szkołą o godzinie 7.45, aby poczekać tam na autobus, którym wyruszyliśmy do kina na film „Cudowny chłopak”. Wszyscy byli punktualni. Około godziny 8.30 dotarliśmy pod galerię handlową „Centrum Galeria Starachowice”, gdzie mieści się również kino „Helios”.

Nasz seans rozpoczął się o godzinie 9.00, dlatego też mieliśmy trochę czasu na zakup przekąsek i zajęcie wygodnych miejsc. Następnie po obejrzeniu trwających około pięciu minut reklam rozpoczął się nasz film, podczas którego na sali panowała cisza, przerywana częstymi wybuchami śmiechu.

 Po zakończonym seansie wyszliśmy z kina, a ponieważ zostało nam jeszcze trochę czasu wolnego grupa rozeszła się w poszukiwaniu miejsca, gdzie mogliśmy coś zjeść i zrobienia zakupów. O 12.30 mieliśmy zbiórkę, po której poszliśmy na autobus, który nas zabrał z powrotem do szkołę.

Według mnie wyjazd do kina był wspaniałym pomysłem.. Film okazał się bardzo ciekawy. Cieszę się, że mogliśmy się trochę rozerwać i zapomnieć o codziennych, szkolnych obowiązkach. Myślę, że wszyscy z chęcią wezmą udział w następnym takim wyjeździe.

 

Aleksandra Stola kl. I. LO