Get Adobe Flash player

Wszystko ma swój początek i koniec

Dnia 13 stycznia 2018 roku  o godzinie 19 w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Policealnych  w Siennie odbyła się jakże niezwykła uroczystość- Studniówka. Z niecierpliwością czekaliśmy na ten bal. Liczne próby i przygotowania pochłaniały  mijający czas, który wielkimi krokami zbliżał na do tego ważnego wydarzenia.

Aż w końcu nadszedł wyczekiwany wieczór. Studniówkę rozpoczęliśmy tradycyjnym tańcem- polonezem. Jego podstawy poznaliśmy dzięki p. Beacie Mroczkowskiej. Klimatu nadawał piękny wystrój i ozdoby. Jako temat przewodni balu wybraliśmy „Paryż nocą”.

 Wszyscy stanęli na wysokości zadania, aby ten dzień stał się wyjątkowy i niezapomnianym.

Uroczyście nasz bal rozpoczął dyrektor naszego liceum p. Czesław Sieczka. Użył pięknych i wzruszających słów, które na pewno dotarły nie tylko do każdego maturzysty, ale do wszystkich zebranych na sali. Następnie oddaliśmy głos włodarzowi naszej gminy panu Mariuszowi Strąkowi, który jakże pięknie przemawiał do nas trzecioklasistów.

Uczniowie złożyli podziękowania wszystkim, którzy mieli wkład w nasze wykształcenie, w nasz rozwój, ludziom dzięki którym możemy być tak dobrymi ludźmi.

Kolejnym etapem była część artystyczna w wykonaniu jakże zdolnych maturzystów.

Humoru  dostarczyły wszystkim  kabarety, przedstawienia  baletowe i taneczne, ale także wokalne.

Później już tylko zabawa na parkiecie, który nie pozostawał pusty.

Oficjalnie pragniemy podziękować całej dyrekcji i gronu pedagogicznemu Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Policealnych, Panu Wójtowi, rodzicom. Najszczersze podziękowania kierujemy do  wspaniałego wychowawcy, który czuwał nad nami nie tylko w dniu imprezy, ale także przez te trzy lata. Ale wszystko ma swój czas. Teraz pozostały nam tylko wspomnienia oraz odliczanie dni do matury.