Get Adobe Flash player

Wigilia PG i LO 2017

Święta Bożego Narodzenia to czas przepełniony ciepłą, rodzinną atmosferą. 20 grudnia jak co roku w naszej szkole mogliśmy poczuć magię nadchodzących świąt. Pan dyrektor powitał zgromadzonych i złożył wszystkim życzenia świąteczne i noworoczne. Nie zabrakło również odczytania Ewangelii przez ks. Mariusza. W wyjątkowy klimat bożonarodzeniowy wprowadzili nas uczniowie, którzy pod kierunkiem pani  Ewy Lenart przybliżyli słowem i kolędą magię świąt. W oczach innych można było dostrzec iskierki  wzruszenia a na twarzach gościły szczere uśmiechy.

Szczególnym i wzruszającym momentem w całej uroczystości było symboliczne przełamanie się opłatkiem, które daje wyraz więziom łączącym naszą szkolną społeczność. Przedstawiciele klas, grono pedagogiczne oraz dyrekcja naszej szkoły składali sobie płynące prosto z serca życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności.

 

Ania Konarska  III PG