Get Adobe Flash player

ODBIÓR ŚWIADECTW DOJRZAŁOŚCI

INFORMACJA DLA MATURZYSTÓW 2020

 

Dyrekcja Liceum Ogólnokształcącego im. ks. prof. Włodzimierza Sedlaka w Siennie zaprasza po odbiór świadectw dojrzałości (aneksów oraz zaświadczeń) w dniu 12.08.2020r (środa) od godziny 9:00 do sekretariatu szkoły.

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Drodzy Uczniowie!

Oto przechodzi do historii, obfity w zaskakujące sytuacje, rok szkolny 2019/2020.  Dziękujemy Wam i Waszym rodzicom za wsparcie i zaangażowanie w proces edukacji zdalnej. Wspólnie wypracowaliśmy narzędzia, które pozwoliły przenieść szkołę do Waszych domów. Pamiętajcie jednak, że Wasz drugi dom- szkoła bez Was nie istnieje. Dzisiejszy, uczniowski gwar na dziedzińcu szkolnym  niech będzie zapowiedzią roku szkolnego 2020/2021, w którym edukować będziemy się w izbach lekcyjnych. Mamy dość pustej szkoły i przerażającej ciszy. Czekamy na Was. Dobrych, zdrowych, radosnych wakacji. Dbajcie o Siebie i Swoich bliskich - do zobaczenia 1 września.

Dyrekcja i Nauczyciele ZSO w Siennie.

Czytaj więcej...

Wytyczne CKE w sprawie matur

DRODZY MATURZYŚCI

Proszę o zapoznanie się z WYTYCZNYMI CKE dotyczącymi MATURY 2020 r.

Czytaj więcej...

Konsultacje dla uczniów

UWAGA UCZNIOWIE I RODZICE

OD 25 MAJA 2020 R.
W TRAKCIE ZDALNEGO NAUCZANIA ZAPLANOWANO

KONSULTACJE DLA MATURZYSTÓW I UCZNIÓW KLAS VIII SP

OD 1 CZERWCA KONSULTACJE DLA POZOSTAŁYCH UCZNIÓW.

 

DRODZY UCZNIOWIE.

            Od 25 maja uruchamiamy w szkole możliwość skorzystania z konsultacji u nauczycieli poszczególnych przedmiotów, zgodnie z zamieszczonym poniżej harmonogramem. W pierwszej kolejności ( od 25 maja) z konsultacji będą mogli skorzystać maturzyści oraz uczniowie klas VIII, od pierwszego czerwca zapraszamy także uczniów pozostałych klas. Konsultacje indywidualne lub w małych grupach (do 12 uczniów) będą się odbywały po uprzednim uzgodnieniu z nauczycielami. Ustala się popołudniowe godziny takich spotkań, tak aby nie kolidowały one z planowanymi zajęciami zdalnymi.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do naszego Liceum

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZE LO

Czytaj więcej...

Pożegnanie Maturzystów 2020

KOCHANI ABITURIENCI

            Gratulujemy Wam ukończenia Liceum Ogólnokształcącego im. ks. prof.  Włodzimierza  Sedlaka w Siennie. Jesteście naszą dumą, naszą wizytówką. Wspólne trzy lata w murach najwspanialszej szkoły, Naszej Szkoły - jak sami mówicie "Naszego Sedlaka", to nie tylko pogłębianie Waszej wiedzy i umiejętności , zdobywanie nowych kompetencji ale także Wasze dorastanie do dorosłości. Każdy z Was udowodnił, że zasługuje na miano ABSOLWENTA  "SEDLAKA" - egzamin dojrzałości potwierdzi ten fakt. Wiemy, że to wyzwanie, podobnie jak wszystkie dotychczasowe, podejmiecie z odpowiedzialnością i zakończycie sukcesem. Pamiętajcie, zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji.

            Uroczystości zakończenia zajęć  i wręczenia Wam świadectw miały wyglądać zupełnie inaczej. Musimy jednak odpowiedzialnie zachować się w obliczu pandemii. Świadectwa możecie odbierać indywidualnie w sekretariacie szkoły, po uprzednim umówieniu się telefonicznie na określoną godzinę. W okresie ograniczenia funkcjonowania szkoły sekretariat pracuje w godzinach od 8:00 do 13:00.

Raz jeszcze serdecznie Wam gratulujemy, jesteśmy z Was dumni:
Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy ZSO w Siennie

REKRUTACJA 2020/2021

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

            Dyrekcja Liceum Ogólnokształcącego im. ks. prof. Włodzimierza Sedlaka w Siennie zaprasza kandydatów do składania podań korespondencyjnie. Kwestionariusz należy pobrać ze strony naszej szkoły. Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie, dzwoniąc pod numer: 48 3786093.

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Próbna matura

Czytaj więcej...

Komunikat do rodziców i uczniów

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce, a także mając na uwadze wprowadzenie nowych zasad bezpieczeństwa, w tym ograniczenia w przemieszczaniu się, Mazowiecka Policja w trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży apeluje o wzmożenie nadzoru nad pociechami. W tym trudnym dla wszystkich okresie, szczególnie istotne jest, aby respektować ustanowione zasady, a dzieci i młodzież uczulić na konieczność zaniechania kontaktów bezpośrednich z rówieśnikami, unikanie miejsc publicznych oraz pozostanie w domach. Respektowanie zasad przez wszystkich pozwoli uniknąć ryzyka zarażenia Państwa i Waszych bliskich.

Czytaj więcej...

Podkategorie