Get Adobe Flash player

Czwórbój Lekkoatletyczny Szkół Podstawowych

W czwartek, 10 maja br. w PSP w Rzeczniowie odbył się czwórbój lekkoatletyczny dla uczniów szkół podstawowych w kategorii dziewcząt i chłopców. Do zawodów przystąpiło cztery szkoły z powiatu lipskiego.  Sportowcy rywalizowali jak zwykle w czterech konkurencjach: biegu na 60 m, 600 m dziewczęta, 1000 m chłopcy, skoku w dal i rzucie piłeczką palantową.

W klasyfikacji drużynowej dziewcząt wygrała Szkoła Podstawowa z Pawłowic – 928 pkt. przed Szkołą Podstawową w Rzeczniowie – 698 pkt., Szkołą Podstawową w Siennie - 612 pkt. oraz Szkołą Podstawową  w Długowoli – 596 pkt.

W klasyfikacji drużynowej chłopców najlepszą drużyną została reprezentacja PSP z Sienna – 695 pkt., drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa  w Długowoli – 691 pkt., trzecie Szkoła Podstawowa w Rzeczniowie – 446 pkt.

Na zakończenie zawodów uczestnicy otrzymali dyplomy a zwycięzcy puchary.

Naszą szkołę reprezentowali : J. Adamska, K. Niewadzi, O. Burakowska, J. Korczak, J. Machel, W. Ulikowska, A. Wójcik, K. Kępczyk, A. Piątek, J. Ryciak, W. Gała, F. Żabicki, M. Stępień.