Get Adobe Flash player

Andrzejki w PG i LO

Wieczór andrzejkowy to najlepsza okazja, by dowiedzieć się, jaka czeka nas przyszłość. Właśnie wtedy, w wigilię św. Andrzeja, najczęściej organizujemy seanse wróżenia. Zwykle mają one formę zabawy, choć niektórzy traktują te przepowiednie całkiem serio.
W naszej szkole Andrzejki w tym roku szkolnym odbyły się dnia 28 listopada. Uczniowie, by przybliżyć tradycję tego dnia, na godzinach wychowawczych przepowiadali sobie przyszłość i wróżyli w najrozmaitszy sposób. Aby przypieczętować "ostatki" z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego PG i LO  została zorganizowana dyskoteka dla uczniów naszej szkoły. Podczas zabawy nie brakowało wspaniałej muzyki, której dostarczali nam koledzy ze starszych klas. W zabawie andrzejkowej, na parkiecie oprócz uczniów bawili się również nauczyciele, co było miłym zaskoczeniem dla wszystkich. Po skończonej zabawie wszyscy udali sie do domu z miłymi wspomnieniami.


Kamila Ćwik kl. III A PG