Get Adobe Flash player

Home

SZLACHETNA PACZKA 2017

Nasz Zespół Szkół już po raz trzeci uczestniczył w akcji Szlachetna Paczka. W tym roku objęliśmy pomocą jedną rodzinę z powiatu lipskiego. W akcję zaangażowały się Samorządy Uczniowskie, Szkolny Klub Wolontariatu, pracownicy szkoły, rodzice. Musimy podkreślić, że Szlachetna Paczka, jak każda inicjatywa charytatywna organizowana w naszej szkole, cieszy się niesłabnącym wsparciem i zaangażowaniem dyrekcji, za co serdecznie dziękujemy. Nie możemy też zapomnieć o darczyńcach niezwiązanych z naszą szkołą – przedsiębiorcach i osobach prywatnych z terenu gminy i spoza niej, gdyż wsparli nas ofiarodawcy z Lipska, Zwolenia czy Ostrowca Świętokrzyskiego.

Dzięki nim wszystkim szkolne koordynatorki mogły przygotować wspaniały dar serca dla potrzebującej rodziny.

Dzięki hojności i zaangażowaniu tak wielu osób mogliśmy spełnić wszystkie marzenia 6-letniej dziewczynki i jej taty. Nasz wspólny dar został przyjęty  z wdzięcznością i niedowierzaniem ale -  jak powiedział obdarowany - ta bezinteresowna pomoc już dała mu ogromną siłę do walki z chorobą i przeciwnościami losu.

Chcemy podkreślić, że mogło się tak stać tylko dzięki  wam, drodzy ofiarodawcy, gdyż każdy, nawet najmniejszy dar przyczynił się do uśmiechu na twarzy dziecka i łez szczęścia u ojca.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim darczyńcom za wrażliwość, dobroć i chęć niesienia pomocy potrzebującym. Wasz dar ma przede wszystkim wartość niematerialną -  sprawia, że ci ludzie czują się dla kogoś ważni i bliscy – bo przecież prezentu od serca nie dajemy temu, kto jest nam obojętny.

Koordynatorki

 

Dyrekcja ze swej strony serdecznie dziękuje wszystkim ofiarodawcom, a przede wszystkim koordynatorkom szkolnym, które jak w każdym roku zaangażowały się w akcję – p. R. Wosiek i p. E. Lenart.