Get Adobe Flash player

Home

SZLACHETNA PACZKA 2018

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Siennie już po raz czwarty włączył się w akcję Fundacji „Wiosna” – Szlachetną Paczkę. Po raz kolejny szkolna społeczność miała możliwość pokazania swojej wrażliwości, dobroci i chęci niesienia pomocy. Wsparciem objęliśmy jedną rodzinę z terenu powiatu lipskiego, przygotowując dar serca i spełniając potrzeby i marzenia.

I po raz kolejny z niewymowna przyjemnością i wdzięcznością w imieniu naszym i obdarowanej rodziny kierujemy podziękowania dla wszystkich ofiarodawców, którzy sprawili, że na twarzy potrzebujących pojawiły się łzy wzruszenia, a ich święta będą szczęśliwe i pozbawione troski.  Szczególne podziękowania składamy  niezawodnej dyrekcji szkoły za stałe wsparcie i zaangażowanie. Dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu, pracownikom szkoły, uczniom i rodzicom. Dziękujemy także zespołowi „Powiślaki” z Lipska, Szkole Muzycznej, anonimowym darczyńcom – przedsiębiorcom  z Sienna i Ostrowca Świętokrzyskiego, którzy jak co roku dołączyli się do naszej inicjatywy.

Wspólna pomoc nie wymaga  wiele wysiłku ani kosztów, ale jej efekty w postaci materialnej i w wymiarze duchowym są dla obdarowanych  bezcenne. Za to jeszcze raz dziękujemy.

 

Koordynatorki