Get Adobe Flash player

Home

KOLEJNE FUNDUSZE DLA SZKOŁY

27 stycznia 2022 r. w naszej szkole miała miejsce wyjątkowa uroczystość. Gościliśmy Wicemarszałka Województwa Mazowieckiego pana Rafała Rajkowskiego, Wójta Gminy Sienno pana Mariusza Strąka, Skarbnik Gminy panią Jolantę Karolik oraz radnych Gminy Sienno. Okazją było podpisanie umowy na dofinansowanie remontu budynku ZSO w Siennie. Dotacja wynosi 1200000 zł.

Dziękujemy Panu Marszałkowi R. Rajkowskiemu oraz  Zarządowi Sejmiku Województwa mazowieckiego za wspieranie naszej szkolnej społeczności i zrozumienie jej potrzeb.

 

Czytaj więcej...

Głos Sienna nr 29

Zachęcamy do lektury nowego wydania "Głosu Sienna".

Czytaj więcej...

Głos Sienna

"Głos Sienna" do pobrania!!!

Zapraszam wszystkich do czytania  "Głosu Sienna", który znajduje się w Pobieralni z lewej strony w zakładkach. Są tam numery aktualne jak i archiwalne z ciekawymi zdjęciami. Pliki są w formacie pdf i wymagają zainstalowanego programu Acrobat Reader lub Foxit Reader.

Baza Szkoły

Baza szkoły

Publiczna Szkoła Podstawowa w Siennie posiada trzy sale dydaktyczno -wychowawcze dla klas „0”, cztery sale dydaktyczne dla nauczania zintegrowanego oraz sale przedmiotowe do nauczania w klasach 4 – 6.

Uczniowie mają do dyspozycji dobrze wyposażoną bibliotekę z centrum informacji multimedialnej, świetlicę, stołówkę oraz dwie sale gimnastyczne.

W szkole funkcjonuje sklepik, gdzie można kupić nie tylko przybory szkolne, ale i coś smacznego do zjedzenia.

Podziękowanie

Dyrekcja Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Siennie składa serdeczne podziękowanie darczyńcom, którzy odpowiadając na apel firm: CREATUS II z Sosnowca i AB-NOVA z Gliwic umożliwili, dzięki swojej ofiarności, pozyskanie pomocy dydaktycznych: lektur szkolnych, słowników języka polskiego oraz Zestawu Ratunkowego Pierwszej Pomocy.

Sponsorami w/ w pomocy dydaktycznych byli:

  1. Ośrodek Szkolenia Kierowców PULS- p. Krzysztof Zardzewiały
  2. P.H.U Raf- Trans- p. Rafał Tracz
  3. P.H.U Granix- p. Stanisław Możyłowski
  4. Restauracja Mars w Lipsku- p. Alicja Łygan
  5. Zakład Usług Inwestycyjnych i Nadzorów Budowlanych- p. Beata Skoczylas
  6. p. Zbigniew Karolik
  7. p. Tomasz Amanowicz
  8. p. Paweł Jędraszek

Wybory

Wybory Dyrektora ZSOiP w Siennie

W środę 20 czerwca 2012 r. odbył się konkurs na dyrektora naszej szkoły. Do konkursu stanęło dwóch kandydatów. Bezapelacyjnie konkurs rozstrzygnął na swoją korzyść mgr Czesław Sieczka, który przez ostatni rok pełnił obowiązki dyrektora szkoły.

Składamy Panu Dyrektorowi serdeczne gratulacje i życzymy owocnej pracy.

Jubileusz

Sto lat!!!

Dnia 21 grudnia 2012r. nasza szkoła była współorganizatorem i gospodarzem uroczystości, w trakcie której wręczono medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Na uroczystość zaproszono 54 pary małżeńskie obchodzące 50-lecie i więcej lat pożycia małżeńskiego. W spotkaniu uczestniczyły władze naszej gminy z panem Wójtem na czele. Pan Stanisław Pora przekazał jubilatom najserdeczniejsze życzenia i gratulacje. Pary zostały uhonorowane medalami przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Bronisława Komorowskiego.

Czytaj więcej...

Kurs nauczycieli

Multimedia i e-Learning w pracy nauczyciela”

W dniach 27.11.2012- 19.02.2013 dwudziestu pięciu nauczycieli Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Siennie uczestniczyło w prowadzonym przez SYSTEMA Sp. z o.o. projekcie „Multimedia i e-Learning w pracy nauczyciela”, realizowanym w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX „Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach”, Działanie 9.4 Wysoko wykwalifikowane kadry systemu oświaty.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz przez budżet państwa. Projekt skierowany jest do nauczycieli zamieszkujących i pracujących na obszarach wiejskich województwa mazowieckiego.

Czytaj więcej...